O nás

Koučujeme podnikatele, manažery a všechny, kteří touží po změně.

Zabýváme se především tím, co sami známe. Všichni naši koučové mají letité zkušenosti z vlastního podnikání nebo pracovali ve vrcholných manažerských pozicích v nadnárodních společnostech či rodinných firmách. Témata, se kterými se na nás naši klienti obracejí, byla i pro nás léta denním chlebem.

Koučovali jsme ale také maminku na mateřské, která se nechtěla vrátit do své předchozí práce a hledala změnu, čerstvého absolventa VŠ, který se ve svém oboru neuměl najít, i majitele firem, kterým vše klape, ale chtějí, aby to klapalo rychleji a precizněji.

 

Oblasti spolupráce

 • Definice vizí, cílů, hodnot a jejich zapojení do praxe
 • Posílení loajality a motivace klíčových zaměstnanců
 • Nalezení silných stránek a talentů
 • Zlepšení komunikace mezi vedením, zaměstnanci a zákazníky
 • Zvyšování efektivity spolupráce mezi jednotlivými odděleními
 • Delegování a rozdělení kompetencí
 • Time management
 • Zvyšování kvality a profesionality
 • Posilování zodpovědnosti zaměstnanců
 • Osobní rozvoj klíčových zaměstnanců
 • Budování vztahů
 • Tvorba týmů

  Odkoučovali jsme přes 5 000 hodin ve firemním prostředí

  A každý den se do firem vydáváme znovu a znovu. Díky osobním zkušenostem i tisícům odkoučovaných hodin z manažerského i podnikatelského prostředí rozumíme potřebám zadavatelů.

  Působí u nás pouze certifikovaní kouči

  Jsme jediná společnost v České republice, kde působí pouze kouči certifikovaní při Mezinárodní Federaci Koučů ICF. Díky tomu můžeme garantovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb a dodržení profesních i etických standardů. Samozřejmostí je pro nás neustálé vzdělávání.

  Marcel Fáber, ACC

  zakladatel Společnosti profesionálních koučů

  Po 15 letech vlastního podnikání a 10 letech ve vrcholných pozicích v nadnárodních společnostech i rodinných firmách se přihlásila touha po změně. Čím dál více ho naplňovalo pracovat s lidmi a pomáhat jim růst. Dělat z manažerů lídry a z uhoněných podnikatelů zrelaxované lidi, kteří se dovedou na vlastní firmu podívat s odstupem. Proto ho oslovilo právě koučovaní a i po tisícovce odkoučovaných hodin je stále jeho velkou radostí a posláním.

  Mgr. Hana Mezerová, ACC

  Hana Mezerová vystudovala jednooborovou psychologii a následně se začala vzdělávat i v oblasti profesionálního koučování. Má vhled do myšlení člověka díky jejím zkušenostem z bezpečnostních sborů a psychologické diagnostiky. Věnuje se především vztahům a komunikaci – jak partnerským, tak pracovním. Ráda pracuje s týmy a řeší složité výzvy. Zakládá si na vzájemné důvěře a rovnosti.

  Jan Studený, ACC

  Vystudoval VŠ v oboru právo a ekonomika. Vždy ho zajímalo lidské myšlení, podnikání a sport a tak se jeho profesní kariéra ubírala směrem trenérství tenisu.

  Zájem o efektivnější přístup k rozvoji svěřenců,  ho dovedl k seznámení s koučování.

  Nyní má za sebou přes 1300 setkání převážně s CEO firem a managerů, které doprovází v tvorbě unikátních pracovních kolektivů a na cestě za mistrovstvím ve vedení.

  Petra Doležalová, ACC

  Petřinou vášní je profese osobního a profesního kouče. Je expertem v oblasti motivování lidí a posilování jejich individuality. Ženou, která celý život hledá způsoby, jak „umět vědomě žít“ šťastný život a napomáhat tak k němu i ostatním. Je také autorkou online motivačního programu „MINUTA ROZVOJE S PETROU“. Tělem a duší stále člověk, kterého baví  management a leadership.

  „Věřím, že každý má svůj život ve vlastních rukou. Jaký si ho udělá, takový ho má. Ale zároveň vím, že se to snadno řekne. Překonat tlak okolí a vlastních zvyků není žádná legrace. Každý, kdo to dokáže, je v mých očích hrdina. A mým posláním je probouzet hrdiny v lidech, kteří cítí, že chtějí změnit svůj život. Pomáhám jim pochopit jejich vnitřní potenciál a nasměrovat ho správným směrem k jejich cílům a snům.“

  Marcel Fáber