Reference

„Poměrně dlouho jsem hledal vhodného kouče. Potřeboval jsem někoho, kdo by měl reálné zkušenosti z byznysu, a ne snílka, který vše řeší ezoterickými řečmi.

Připadalo mi, že trh je u nás kouči doslova přesycen. Koučují čerství absolventi vysokých škol, absolventi rekvalifikačních kurzů, ale nikdo z nich neměl potřebné zkušenosti a praxi. To jsem našel až u Společnosti profesionálních koučů. Pan Fáber má letité zkušenosti z byznysu i vedoucích pozic ve firmách. Líbí se mi, že často přesně ví, o čem mluvím, a dokáže mě velmi dobře vést ke změně stavu a zlepšení. Díky koučování jsem ušel opravdu dlouhou cestu ve velmi rychlém tempu. Děkuji za to a koučování pana Fábera vřele doporučuji.“

Jak koučování probíhá?

Provedeme úvodní analýzu potřeb a cílů a domluvíme se na krátkodobé či dlouhodobé spolupráci. Na základě toho vytvoříme nabídku obsahující rozsah a definici poskytovaných služeb, popis očekávaného výsledku, návrh počtu hodin spolupráce i cenu. Poté sestavíme koučovací plán a pustíme se do samotného koučování.