Životní koučování

 

Vy jste tím největším odborníkem na váš život. Ukážeme vám, jak ho v sobě probudit.

 

Žít život, jaký si přejete

 

Životní cesta každého z nás je jiná, ale nakonec všichni hledáme totéž – štěstí. Pro každého znamená štěstí něco jiného. A stejně tak neexistuje jen jeden univerzální recept na to, jak žít spokojený život. Jedno je však jisté. Chce to odvahu opustit svůj bezpečný prostor a zkusit něco nového, překonávat strach z neúspěchu, čelit selhání a nevzdat to.

 

Role životního kouče je pomoci vám najít a projít vaši cestu k lepšímu životu. Podpořit vás ve chvílích, kdy odvahu ztrácíte nebo přešlapujete na místě a nevíte kudy kam.

S jakými oblastmi života vám kouč pomůže?

  • Sebepoznání
  • Sebehodnota
  • Vztahy
  • Zdraví, životní styl
  • Práce, studium
  • Finance

 

 Kouč nebo kamarádka?

 

Možná vás napadne, proč platit za kouče, když vše můžete  probrat s kamarádkou nebo kamarádem a ti vám určitě dobře poradí, protože to s vámi myslí dobře.

Ano, myslí. Ale zároveň není jejich pohled nezávislý. Je  ovlivněn jejich vlastními zkušenostmi a vaším vzájemným  vztahem. Budou vám říkat svůj názor a tím ovlivňovat to, jak se rozhodnete.

 

 

 

 

 

Kouč je vždy na vaší straně

 

Pohled kouče je oproti tomu zcela nezávislý. Jeho práce není hodnotit vás a vaši situaci a zasypávat vás moudry.

Bude vám naslouchat a díky nástrojům a technikám, které má k dispozici, vám pomůže najít odpovědi, které máte ukryté v sobě. Pomůže vám pochopit, co opravdu chcete a jak se k tomu můžete dostat.

Co vám přinese spolupráce s koučem?

  Vytvoří pro vás bezpečný prostor, kde můžete mluvit o čemkoliv.

 

  Umožní vám zjistit, co chcete od života a pomůže vám vytvořit cíle a kroky k jejich dosažení.

 

  Pomůže vám odhalit bloky, které vám brání posunout se dál.

  Provede vás životními změnami tak, že proběhnou rychleji, než byste jimi procházeli sami.

 

  Podpoří vás v tom, abyste nesešli ze zvolené cesty.

 

  Během koučování se zaměříte na budoucnost, ne na minulost.

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quos laboriosam quaerat quia ratione nobis dolore dolor reiciendis. Ut aliquam atque, modi, dolor quaerat eius cupiditate sapiente commodi neque, harum placeat!Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quos laboriosam quaerat quia ratione nobis dolore dolor reiciendis. Ut aliquam atque, modi, dolor quaerat eius cupiditate
adipisicing elit. Quos laboriosam quaerat quia

Každé setkání s Marcelem Fáberem je inspirativní a posouvá mě dál v práci se sebou. Cením si na něm hlavně profesionálního přístupu a trpělivosti. Jeho osobní optimismus je mým vzorem. Mám k němu velkou důvěru.

DAGMAR HLEBA VÍCHOVÁ

Setkání s Marcelem Fáberem mi otevřelo oči a změnilo život. Jeho výjimečnost spatřuji ve schopnosti skvěle se vcítit do duše a myšlení klienta. Dokonale vám naslouchá, pochopí, co vlastně hledáte a nastíní možnosti. Nikdy vám nevnucuje, co máte dělat, ale přivede vás k jádru věci a často k řešení spontánně dojdete sami.

PETR KOVALČÍK

Koučování je zábava, dost se při něm nasmějeme. I když je mi někdy do breku, na konci vždy odcházím s dobrým pocitem. Také občas překvapím samu sebe. A vzhledem k počáteční skepsi pak především nevycházím z údivu, jak se rychle s koučem můžete posouvat dopředu.

JOLANA NOVOTNÁ

Všechny odpovědi máte v sobě.
Stačí jen je objevit

DOMLUVTE SI SCHŮZKU